Centrální vysavače DRAINVAC

Centrální vysavače: Aertecnica, Beam, BVC, Drainvac, Electrolux, Elek Trends, Globovac, Nilfisk, centrální vysavače - příslušenství, montáž, servis

Centrální vysavače DRAINVAC - aktuální nabídku agregátů naleznete na našem e-shopu

Centrální vysavače DrainvacPíše se rok 1982 a pan Conrad Sevigny zakládá v Kanadě malý rodinný podnik DRAINVAC. V té době ještě netuší, že se jeho firma rychle promění na velkou prosperující společnost, jakou je DRAINVAC dnes.
Centrální vysavače DRAINVAC jsou lídrem ve svém oboru a značka se může pochlubit distribuční sítí ve více než 20 zemích po celém světě. DRAINVAC nabízí první vakuový systém s patentovaným automatickým vypouštěním po mokrém i suchém vysávání. DRAINVAC také vyvinul a uvedl na trh kompletní řadu centrálních vysavačů pro domácí i komerční účely. Ať už budete centrální vysavač používat v kanceláři nebo doma, u firmy DRAINVAC si vždy vyberete.

Centrální vysavač DRAINVAC DF1A-150

Cena: 38.800,-Kč bez DPH
Výrobce: DRAINVAC

Pro technické parametry centrálního vysavače klikněte zde 

Plně automatický centrální vysavač DRAINVAC DF1A-150 je konstruován jako mokrý mechanický odlučovač. V horní části agregátu je výkonný motor s vícestupňovou turbínou, ve spodní části naleznete nádrž na kal s podtlakovým uzávěrem.

Při vysávání jsou veškeré nečistoty nasáty do centrálního vysavače, kde přichází do styku s vodou, která je rozprašována tryskami. Po ukončení vysávání je špína automaticky vypuštěna do kanalizace. Díky tomuto procesu se veškerý prach, bakterie i alergeny nemohou vířit vzduchem a jsou ve formě kalu beze zbytku odstraněny.

Centrální vysavač DRAINVAC DF1A-150 je určen pro střední rodinné domy.

Centrální vysavače Drainvac

Centrální vysavač DRAINVAC DF1A-310

Cena: 49.900,-Kč bez DPH
Výrobce: DRAINVAC

Pro technické parametry centrálního vysavače klikněte zde

Centrální vysavač DRAINVAC DF1A-310 disponuje dvěma výkonnými motory s vícestupňovými turbínami a sacím výkonem 606 AirWattů. Tento plně automatický agregát Vám zaručí čistý a zdravý vzduch, díky vakuovému systému s patentovaným automatickým vypouštěním.

Systém funguje tak, že vše co vysajete se v centrálním vysavači střetne s vodními tryskami a po ukončení vysávání jsou veškeré bakterie, prach a alergeny vypuštěny do kanalizace. 

Centrální vysavač DRAINVAC DF1A-310 je určen pro velké rodinné domy.

Centrální vysavače Drainvac
***
Největší nabídka centrálních vysavačů: